Ремонт холодильників у Рівному, зламався холодильник Рівне

ОписаниеХарактеристикиПодобные услуги
от 80 грн
Заказать услугу
Перезвоните мне
Контактная информация
Адрес: Украина, Днепропетровская обл., Днепр, Жуковского 35
Написать компании

Описание

Гарантия и качество выполнения наших услуг вывело нас в лидеры по оказанию услуг. Невысокие цены и тщательный подбор персонала позволяет нам конкурировать даже с частными мастерами. Какой бы ни был город Украины, мы выполняем свою работу на совесть.

Ремонт холодильників у Рівному, вдома у замовника. Якісно і з гарантією.

Наша організація здійснює ремонт холодильників практично будь-яких марок з виїздом до замовника на будинок у Рівному і передмістю. У більшості випадків ремонт проводитися у день звернення або у інший час слушний для Вас і ніяких додаткових плат за терміновість не стягується!

 

холодильник ровно

Чому ми?

Багатий досвід наших майстрів дозволяє гарантувати якість виконаних робіт і ми даємо гарантію від
В нашій команді працюють досвідчені фахівці, які оперативно визначать причину несправності, запропонують шляхи їх усунення та запобіжать появі нових.
3 до 12 місяців залежно від вироблених робіт і стану побутової техніки.
Ми працюємо безпосередньо з постачальниками запчастин для ремонту пральних машин та холодильників, що дозволяє нам купувати запчастини нижче, ніж середньо-ринкові роздрібні ціни у Рівному.
Після проведеного ремонту наші майстри розкажуть Вам, як уникнути можливих несправностей і які заходи профілактики необхідно провести для вашої побутової техніки.
Наші майстри не заробляють, замінюючи робочі частини пральної машини або холодильника і не встановлюють запчастини колишні у вживанні ― ми даємо гарантію на свою роботу.
Для нас важливо, щоб клієнт залишився задоволений зробленим ремонтом холодильника або пральної машини і звернувся до нас у разі поломки іншої техніки чи порадив нашого майстра своїм друзям і близьким.

ремонт холодильника ровно

Ми ремонтуємо холодильники різних брендів

Виконуємо ремонт однокамерних, двокамерних і трикамерних холодильників, таких, наприклад, як Позіс, Мінськ, Атлант (Atlant), Стинол (Stinol), Норд (Nord), Індезіт (Indesit), Вірпул (Whirlpool), Либхер (Liebherr), Елджі (LG), Деу (Daewoo), Siemens і інші марки холодильників вітчизняного та імпортного виробництва.

Характеристики

Вид услугиустановка, ремонт, обслуживание
Вид бытовой техникихолодильник
Сроки1 дней
Дополнительновыезд мастера на дом, гарантия
Ремонт холодильників у Рівному, зламався холодильник Рівне

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх