Послуги сантехніка у Івано-Франківську.

ОписаниеХарактеристикиПодобные услуги
от 80 грн
Заказать услугу
Перезвоните мне
Контактная информация
Адрес: Украина, Днепропетровская обл., Днепр, Жуковского 35
Написать компании

Описание

Гарантия и качество выполнения наших услуг вывело нас в лидеры по оказанию услуг. Невысокие цены и тщательный подбор персонала позволяет нам конкурировать даже с частными мастерами. Какой бы ни был город Украины, мы выполняем свою работу на совесть.

Ми з радістю допоможемо Вам не тільки вирішити вічну проблему: усунення засмічень, а й підключення пральної машини, установка посудомийної машини і зробити заміну змішувача на кухні!
Наша сервісна служба цінує час замовника, тому наш сантехнік завжди приїжджає в призначений час. А своєчасне виявлення і оперативне звернення до нас вбереже Ваше майно або сусідське від псування. Ми знімаємо головний біль у вирішенні нагальних проблем з ванною, умивальником, душовою кабіною, трубами, сливами, кранами, які завдяки нашим майстрам будуть жити ще довго, радуючи своїх власників. Виклик сантехніка на будинок це рішення всіх Ваших сантехнічних проблем.сантехник в ивано-франковске

Послуги сантехніка у Івано-Франківську.


Замовити сантехніка на будинок у Івано-Франківську - це усунення всіх проблем.
Причин виникнення необхідності ремонту досить багато, заміна та установка трубних елементів, сантехнічного обладнання і всі вони пов'язані з незручностями, що ведуть до неприємностей: капає кран, засмічення, розшарування стиків пайки труб, непрофесійна установка елементів, неякісні комплектуючі. Імовірність поломки навіть дорогих елементів сантехніки однозначно присутня.
Виклик сантехніка на будинок - запорука Вашого гарного настрою.
Наші майстри акуратно і професійно виконають за Вашим бажанням широкий спектр сантехнічних послуг.

   Зробіть виклик фахівця додому по телефону і він буде у Вас в найкоротшій термін, проконсультує в варіанті вирішення проблем і виконає необхідний спектр сантехнічних послуг за оптимальними цінами.

   Уважність, доброзичливість, акуратність і майстерність - це наше правило!сантехнические работы в ивана-франковске

Характеристики

Виды услугмонтаж, обслуживание, ремонт
Сантехнические приборы и оборудованиебиде, ванна, гидромассажный бокс, душевая кабина, мойка, полотенцесушитель, посудомоечная машина, системы фильтрации воды, сифон, смеситель, стиральная машина, умывальник, унитаз
Дополнительнопредоставление гарантии, постгарантийное обслуживание

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх