Ремонт пральних машин у Івано-Франківську.

ОписаниеХарактеристикиПодобные услуги
80 грн
Заказать услугу
Перезвоните мне
Контактная информация
Адрес: Украина, Днепропетровская обл., Днепр, Жуковского 35
Написать компании

Описание

Гарантия и качество выполнения наших услуг вывело нас в лидеры по оказанию услуг. Невысокие цены и тщательный подбор персонала позволяет нам конкурировать даже с частными мастерами. Какой бы ни был город Украины, мы выполняем свою работу на совесть.

Наша сервісна служба надає якісний ремонт пральних машин у Івано-Франківську, ми ремонтуємо пральні машини наступних марок: Indesit, LG, Bosch, Ardo, Electrolux, Whirlpool, Ariston, Zanussi, Samsung, Атлант і ін.

Ремонт пральних машин у Івано-Франківську.


Весь ремонт здійснюється на дому у клієнта. Вартість робіт Ви можете дізнатися прямо зараз - просто зателефонуйте нам. Наші майстри працюють з 9:00 до 20:00 і виїжджають в будь-яку точку Івано-Франківська. У нас можливий терміновий ремонт, якщо замовлення було зроблено в першій половині дня. Всі ціни на послуги Ви можете дізнатися у нашого менеджера.ремонт стиральных машин в ивано-франковске

   Орієнтовну вартість ремонту пральної машини ми визначаємо вже по телефону. Від Вас потрібно лише чітко пояснити ситуацію. Більш точна вартість ремонту визначається вже після первинної діагностики.

Після ремонту ми даємо гарантію на замінені деталі і на всі роботи, проведені нашими фахівцями. У разі, якщо у Вашої машини вийде з ладу замінена деталь, то протягом гарантійного терміну ми замінимо її БЕЗКОШТОВНО! Терміни гарантії уточнюйте у майстра.

Як визначити, що пральній машині потрібен ремонт?
Як правило, ремонт потрібен, якщо у Вас не працюють якісь цикли під час прання. Наприклад, у Вас не нагрівається вода, або після прання вода не зливається, або ж барабан не крутиться. Але це явні ознаки ремонту. Однак часто користувачі побутової техніки не звертають увагу на передумови майбутнього ремонту. Наприклад, якщо Ваша пральна машина під час віджиму почала гудіти або стукати, або вода після прання дуже повільно зливається, або Ви відчули запах гару, то Вам терміново потрібно звернутися за ремонтом до нас, тому що запобігти виходу деталей з стройя дозволить заощадити термін служби машини і заощадить Ваші гроші!

Етапи ремонту пральних машин:
- огляд і діагностика пральної машини;
- виявлення причини поломки;
- усунення поломки (усунення засмічень, ремонт або заміна окремих вузлів, модулів, плат);
- перевірка повної працездатності після ремонту.

пральна машина ремонт
Телефонуйте нам, ми робимо 7 днів на тиждень, у нас доступні ціни, ми виробляємо швидкий і якісний ремонт, надаємо гарантію на роботу.

Характеристики

Вид услугиустановка, ремонт
Вид бытовой техникистиральная машина
Сроки1 дней
Дополнительновыезд мастера на дом, гарантия

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх