Ремонт холодильників у Тернополі.

ОписаниеХарактеристикиПодобные услуги
от 80 грн
Заказать услугу
Перезвоните мне
Контактная информация
Адрес: Украина, Днепропетровская обл., Днепр, Жуковского 35
Написать компании

Описание

Гарантия и качество выполнения наших услуг вывело нас в лидеры по оказанию услуг. Невысокие цены и тщательный подбор персонала позволяет нам конкурировать даже с частными мастерами. Какой бы ни был город Украины, мы выполняем свою работу на совесть.

   Наша сервісна служба почала свою роботу порівняно недавно, але вже і за цей невеликий п'ятирічний проміжок зуміла завоювати довіру клієнтів і отримати бездоганну репутацію. У нашому штаті професійні фахівці з багаторічним досвідом роботи, сучасне устаткування для діагностики і ремонту холодильників.

   Ми ремонтуємо такі холодильникі як: Атлант (Atlant), Ariston (Арістон), Stinol (Стінол), Indesit (Iндезіт), Samsung (Самсунг), Daewoo (Деу), Asko (Аско), Beko (Беко), Bosch (Бош), Candy (Канді), Electrolux (Електролюкс), Hansa (Ханса), Siemens (Сіменс), Vestfrost (Вестфрост) Sharp (Шарп), Ardo (Ардо), Норд (Nord), Whirlpool (Вірпул), Gold Star (Голдстар), AEG (АЕГ), Zanussi (Зануссі), Бірюса, Зіл, Мінськ, Світ, Ока, Орськ, Полюс, Океан, Саратов, Снайге, Свіяга, Чинар, Юрюзань.

   Ми пропонуємо для клієнтів діагностичні роботи з технічним обслуговуванням і усуненням несправностей холодильників, морозильників на високоякісному рівні.

Ремонт холодильників у Тернополі.

   Холодильник виходить з ладу завжди не до речі і тоді, як правило, приходить ідея купити холодильник в магазині побутової техніки. Але навіщо вам необгрунтовані переплати, якщо професійний ремонт холодильника, ціни на який цілком демократичні, дозволить вашому агрегату справно працювати ще декілька років? Тому раціональні хазяї для усунення неполадок побутової техніки звертаються у сервісні служби і тим самим значно економлять сімейний бюджет.ремонт холодильника в тернополе

   Сфера наших послуг велика, ми робимо послуги з ремонту побутових холодильників вдома у замовника. При закінченні гарантійного терміну від виробника, наша сервісна служба "Ремонт Деко" завжди виконує ремонт вашої техніки. За бажанням клієнта при поточному ремонті холодильника, наші майстри проведуть роботи за визначенням причини витоку і заміни основних агрегатів холодильника.

   При появі несправності ви можете звернутися в сервісну службу і отримати консультацію про можливу поломку устаткування, при цьому також можна провести розрахунок вартості потенційного ремонту.

   Ремонт холодильників вдома можна умовно підрозділити на чотири основні категорії:

1. Дрібний. До такого виду відносяться: регулювання дверей, усунення "лівого" шуму, очищення зливу, регулювання трубопроводу і так далі. Подібні роботи займуть декілька хвилин і обійдуться дуже дешево.

2. Середній. Заміна запчастини : несправного термостата, зміна датчика, що відображає температуру або ж пускового реле.

3. Складний. Ця категорія включає усунення неполадок системи No Frost, ремонт, а можливо заміна, якщо цього вимагає побутова техніка. На щастя клієнтів, велику частину проблем можна вирішити вдома у замовника. Швидше за все, повторний виїзд на ремонт устаткування вдома у Тернополі може і не знадобитися.

4. Капітальний. Це ремонт випарника, капілярної трубки або фільтру осушувача. Такий захід займе багато часу і вимагають великих витрат на запчастини і високої кваліфікації майстра.

   Наші досвідчені фахівці виконують ремонт холодильників у Тернополі в мінімально короткій термін і в слушний для клієнтів час, як правило, за один візит до замовника. Професіонали сервісної служби "Ремонт Деко" виконують ремонт холодильників з високою гарантією якості і численні, позитивні відгуки клієнтів свідчать про це.

Характеристики

Вид услугиустановка, ремонт, обслуживание
Вид бытовой техникихолодильник
Сроки1 дней
Дополнительновыезд мастера на дом, гарантия

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх