Ремонт холодильників у Львові

ОписаниеХарактеристикиПодобные услуги
от 80 грн
Заказать услугу
Перезвоните мне
Контактная информация
Адрес: Украина, Днепропетровская обл., Днепр, Жуковского 35
Написать компании

Описание

Гарантия и качество выполнения наших услуг вывело нас в лидеры по оказанию услуг. Невысокие цены и тщательный подбор персонала позволяет нам конкурировать даже с частными мастерами. Какой бы ни был город Украины, мы выполняем свою работу на совесть.

Ремонт холодильників у Львові

 

Все що Вам потрібно ― це зателефонувати нам і повідомити назву холодильника, характер несправності, адреса, телефон для зв'язку і час, зручний для приходу майстра.

Уявити собі життя без холодильника дуже складно. Жоден інший агрегат з побутової техніки не має такого великого значення в нашому житті, як цей кухонний гігант. Тому, як тільки холодильник виходить з ладу або просто починає барахлити, ми тут же впадаємо в паніку. Однак цього робити не потрібно. Досить просто вчасно викликати майстра, і всі проблеми вирішаться. На щастя, лагодження здійснюють виключно грамотні фахівці, які швидко і якісно впораються з будь-якою проблемою.

Ремонт холодильників вдома ми виконуємо швидко з гарантією служіння холодильного обладнання. Будь-який ремонт Вашого холодильника буде виконаний у зручний час. В принципі, таку роботу можливо зробити непрофесіоналові, але потрібно бути дуже обережним, адже ви ризикуєте не тільки не виправити поломку, але ще і нашкодити. Ускладнюється це через те, що техніка примхлива, а значить, будь неточне рух загрожує вам ще більш серйозною поломкою. Тому це справа краще довірити кваліфікованому спеціалісту. Тим більше, що такі фахівці є ― і це наша компанія. Якщо вам потрібен відремонтувати холодильник у Львові, то ми з радістю вам допоможемо. Ми здійснюємо роботу на дому і готові приїхати в будь-який район столиці для того, щоб надати швидку допомогу вашої зламаною побутовій техніці.

Відремонтувати холодильник взагалі ― це непростий процес, який вимагає певних знань і умінь. Важливо, щоб його виконував досвідчений майстер, який знає відмітні особливості всіх марок холодильної техніки і вміє розпізнавати деякі базові несправності. Адже ремонт холодильників Стінол і, скажімо, Атлант має великі відмінності, які варто враховувати. Кожна компанія робить холодильники особливими, так що якщо Вестфрост, наприклад, для вас не проблема, то це ще не означає, що Самсунг виявиться для вас таким же простим заняттям. Якісно зробимо ремонт холодильників з гарантією на холодильне обладнання. Для нас простим завданням виявиться ремонт холодильників вдома. Телефонуйте. Адже якщо ви хочете, щоб ваш холодильник відремонтували швидко і якісно, вам варто звернутися до нас.
Ремонт холодильника вдома

Займаються ним у Львові безліч фірм. Але ми рекомендуємо вам звертатися саме до нас, і впевнені, що, скориставшись нашими послугами, ви будете радити нас своїм друзям і родичам. Тому що роботу у нас завжди виконують тільки професійні співробітники, які швидко і якісно справляються з поломками будь-якого роду. Ще один плюс ― це комфортно вдома. Уявіть, що ремонт буде здійснюватися в спеціалізованому центрі. Для цього вам необхідно було б транспортувати цей об'ємний агрегат в сервісний салон, що займає час і викликає додаткові витрати. У нас ви отримуєте кваліфіковану допомогу вдома, що знижує витрати і прискорює весь процес.
На цьому наші плюси не закінчуються. Коли ми беремося за роботу, ми використовуємо тільки найякісніші та оригінальні запчастини, які служать довго і працюють точно так само, як і ті, що стояли до цього. Таким чином, наш результат дійсно якісний, і вам не доведеться викликати ремонтну бригаду вже через пару тижнів експлуатації відремонтованого холодильника. Щоб ви не сумнівалися, ми даємо гарантію для всіх марок. Ви все ще сумніваєтеся, що ремонт від фахівців нашої компанії може виявитися недовговічним? Даремно! Адже ми дійсно найкращі!
Холодильник настільки важливий у нашому житті, що ремонт холодильника завжди повинен виконуватися дуже і дуже швидко. Більш того, ми працюємо навіть у вихідні та святкові дні, не вимагаючи за це доплат чи премій. Наш сервісний центр розуміє, що це важливий і терміновий ремонт, тому з радістю працює для вашого комфорту в будь-який час без вихідних і перерв. Крім того, у нас все починається з безкоштовної консультації майстра.
Довірте нам ремонт холодильника на дому!

Запах у холодильнику


Дуже часто, прийшовши на замовлення, клієнти задають питання: «У мене в холодильнику запах, напевно, це фреон витікає?» Газ ― холодоагент, яким заправляють побутові холодильники, не має ні кольору, ні запаху. Швидше за все, десь залишився непомічений шматочок швидкопсувного продукту, який таким чином нагадує про своє існування.

Такі продукти, як масло, вершки, молоко легко вбираю в себе сторонні запахи, тому в холодильнику їх можна тримати поруч із продуктами, які мають гострий запах (оселедцем, рибою тощо). Каструльки, мисочки краще тримати в холодильнику добре закритими, щоб не перетиналися запахи. Так само не можна ставити в холодильник гарячі каструлі. Це значно шкодить холодильника і збільшує сніжну шубу в морозилці, а так само може привести до поломки і, відповідно, до ремонту холодильника.
На дно морозилки, особливо, якщо воно не захищене пластиковим покриттям, рекомендується покласти поліетиленову плівку, або грати, або піддон. Це потрібно для того, щоб не примерзали згортки з продуктами. Інакше, можна пошкодити випарник холодильника (морозильну камеру). Так само не рекомендується зберігати в морозильній камері, без додаткової упаковки (поетіленовий пакет, пластмасова форма у вигляді судки і т.п.), продукти містять сіль (наприклад, сало) та дріжджі, так як ці продукти сприяють роз'їдання поверхні морозилки. Тобто випарник вашого холодильника виготовлений з алюмінію, а сіль роз'їдає алюміній в декілька разів швидше, ніж залізо.
Яким би «супер навороченним» і сучасним не був ваш холодильник, а два-три рази на рік його треба обов'язково і ретельно мити і, звичайно ж, чистити.

Мити холодильник всередині слід тільки руками, озброївшись губкою або ганчірочкою і теплою водою, а важко відмивати місця ― питною содою. Ніякі хімічні розчинники або абразивні чистячі засоби неприпустимі, так як після промивання хімічними засобами, в холодильнику може залишитися сторонній запах. І продукти можуть увібрати в себе цей запах. Не слід також, користуватися милом.
Зовні холодильник можна помити, як содою, так і легким розчином миючого засобу, наприклад, засобом для миття посуду.
А щоб повернути вашій холодильника минулий блиск, треба промити його складом: 20-25 грам нашатирного спирту і 50 грам зубного порошку. Намочити газетний папір і протерти поверхню холодильника.
Якщо ви їдете у відпустку або на все літо на дачу, то перед тим, як поїхати приберіть з нього всі продукти, вимийте його і залиште двері прочиненими, не закривайте наглухо холодильник ― це тільки нашкодить. І не забудьте при цьому вимкнути його з розетки. Тоді, після повернення, вас не буде чекати сюрприз, у вигляді затхлого і неприємного запаху всередині вашого «годувальника».
З запахом у холодильнику можна і потрібно боротися!


Трохи про холодильниках
Холодильник є невід'ємною частиною нашого життя вже протягом багатьох десятиліть. Ніхто вже й уявити собі не може своє життя без такого побутового обладнання, як холодильника, так як продукти харчування, деякі ліки і багато іншого потрібно зберігати в прохолодному місці або в замороженому вигляді, щоб вони залишалися свіжими і, як можна довше не псувалися. А бігати кожен раз в магазин не дуже-то і зручно, а, часом, навіть і колись.

Побутовий холодильник призначений для короткочасного зберігання харчових продуктів в домашніх умовах шляхом їх штучного охолодження. За призначенням холодильники поділяються на 4 категорії:

для зберігання незаморожені продуктів (відсутнє низькотемпературне відділення);
для короткострокового зберігання (протягом декількох діб);
для середньострокового зберігання (до 2 тижнів);
для тривалого зберігання (до 6 місяців) заморожених продуктів.

Належність холодильної техніки до тієї чи іншої категорії визначається наявністю низькотемпературного відділення та температурою повітря в холодильній камері.

Для інформації споживачів ― побутові холодильники, призначені:
для короткострокового зберігання маркують однією зірочкою (температура у низькотемпературному відділенні -6 ° С);
для середньострокового зберігання маркують двома зірочками (температура у низькотемпературному відділенні -12 ° С);
для тривалого зберігання маркують трьома зірочками (температура у низькотемпературному відділенні не вище -18 ° С).
Всі ці холодильники є двухтемпературнимі. По конструктивному виконанню моделі з двома і трьома зірочками бувають:

однокамерні,
двокамерні,
трикамерні.

У двокамерних холодильниках є посилена теплоізоляційна перегородка між камерами, і кожна з них забезпечена окремими дверима.
Багатокамерні холодильники обладнані декількома, принаймні, трьома, камерами з окремими дверима для зберігання різних продуктів.
За ступенем автоматизації обслуговування розрізняють домашні холодильники:
з ручним видаленням снігового покриву з випарника;
з напівавтоматичним видаленням снігового покриву з випарника;
з автоматичним видаленням снігового покриву з випарника.

Залежно від способу циркуляції повітря холодильники розрізняють:

з природною циркуляцією;
з примусовою циркуляцією, створюваної вентилятором

ремонт холодильников во Львове

Характеристики

Вид услугиустановка, ремонт, обслуживание
Вид бытовой техникихолодильник
Сроки1 дней
Дополнительновыезд мастера на дом, гарантия

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх