Ремонт пральних машин у Львові

ОписаниеХарактеристикиПодобные услуги
от 80 грн
Заказать услугу
Перезвоните мне
Контактная информация
Адрес: Украина, Днепропетровская обл., Днепр, Жуковского 35
Написать компании

Описание

Гарантия и качество выполнения наших услуг вывело нас в лидеры по оказанию услуг. Невысокие цены и тщательный подбор персонала позволяет нам конкурировать даже с частными мастерами. Какой бы ни был город Украины, мы выполняем свою работу на совесть.

Ремонт пральних машинок у Львові

Якщо у Вас не вийшло самостійно зробити ремонт пральної машини - кваліфіковані фахівці н
ашого сервісу нададуть допомогу у вирішенні цієї проблеми, також відремонтують посудомийну і сушильну машину. Крім того, Ви можете купити у нас з доставкою додому запасні частини для самостійного ремонту пральних і посудомийних машин, холодильників і електричних плит.

Пральні машини виконують багато функцій, вони складніше в діагностиці, ніж решта побутова техніка. Безліч циклів роботи: вибір часу, управління клапанами, двигуном, нагрівальним елементом (ТЕН) і зливним насосом, які включають подачу води, зливають воду, крутять барабан, а також управляють нагрівом і температурою - роблять діагностику неполадок більш складною. Зателефонуйте нам, і Ви дізнаєтеся про можливу несправність в і ми назвемо приблизну вартість ремонту пральної машини. Після того, як Ви залишите заявку на ремонт, вона буде передана майстру, який привезе з собою необхідні запчастини для ремонту Вашої пральної машини або дугою побутової техніки.

Наші майстри ремонтують пральні машини наступних виробників: Siemens (Сіменс), Bosch (Бош), AEG, Miele (Мілі), Zanussi (Зануссі), Electrolux (Електролюкс), Indesit (Індезіт), Ariston (Арістон), Zerowatt (Зероват), Candy (Канди), Whirlpool (Вірпул), Brandt (Брандт), Ardo (Ардо), Samsung (Самсунг), Siltal (Сілтал), LG, Eurosoba, Euronova (Евронова), Asko (Аско), Blomberg, Bauknecht, Schulthess, Hansa (Ханса), Gorenje (Горєньє), Kaiser (Кайзер) і ін

Фахівці нашого сервісу проводять ремонт таких марок посудомийних машин, як Bosch (Бош), Siemens (Сіменс), Miele (Мілі).

З 2009 року наш сервіс обслуговуємо жителів міста Львів. Висока якість ремонту пральних машин та іншої кухонної техніки досягається за рахунок великого досвіду роботи наших майстрів - понад 5 років - і їх високої кваліфікації.

Ми зробимо ремонт Вашої пральну машину в день подачі заявки.
Час роботи з 9:00 до 20:00, без вихідних.
Всі види робіт ми виробляємо на дому.

Перед ніж як залишити заявку на ремонт, спочатку перевірте наступне:

1. Якщо машина не включається. Переконайтеся, що в розетці, куди підключена пральна машинка, є напруга (наприклад: включіть чайник).
2. Якщо немає наливу. Перевірте - чи відкритий кран, який перекриває подачу води.
3. Якщо немає зливу. Відкрутіть фільтр для зливу води і при необхідності прочистіть його (фільтр зазвичай знаходиться внизу пральної машини).

Щоб викликати майстра повідомте наступну інформацію:

1. Модель пральної або посудомийної машини. Наприклад: Miele WT 2670 WPM.
2. Як можна точніше розкажіть про несправності (це допоможе майстру підібрати необхідні деталі, найбільш імовірні для ремонту Вашої пральної машини).
3. Залиште адресу для виїзду майстра та здійснення ремонту.
4. Домашній та / або мобільний телефон.

Для ремонту пральних машин, ми застосовуємо лише оригінальні запчастини провідних виробників. Звичайно, є альтернативні деталі, не менш надійні за своїми характеристиками, але ми радимо виконувати ремонт пральних машин з використанням оригінальних комплектуючих. У нас наявності є ТЕНи, насоси зливні, модулі, підшипники для пральних машин, шланги, двигуни, ручки.

Дзвоніть за телефонами:

Ремонт стиральной машины

Характеристики

Вид услугиустановка, ремонт, обслуживание
Вид бытовой техникистиральная машина
Сроки1 дней
Дополнительновыезд мастера на дом, гарантия

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх