Ремонт холодильників у Рівному, зламався холодильник Рівне

ОписаниеХарактеристикиПодобные услуги
от 80 грн
Заказать услугу
Перезвоните мне
Контактная информация
Адрес: Украина, Днепропетровская обл., Днепр, Жуковского 35
Написать компании

Описание

Гарантия и качество выполнения наших услуг вывело нас в лидеры по оказанию услуг. Невысокие цены и тщательный подбор персонала позволяет нам конкурировать даже с частными мастерами. Какой бы ни был город Украины, мы выполняем свою работу на совесть.

Ремонт холодильників у Рівному, вдома у замовника. Якісно і з гарантією.

Наша організація здійснює ремонт холодильників практично будь-яких марок з виїздом до замовника на будинок у Рівному і передмістю. У більшості випадків ремонт проводитися у день звернення або у інший час слушний для Вас і ніяких додаткових плат за терміновість не стягується!

 

холодильник ровно

Чому ми?

Багатий досвід наших майстрів дозволяє гарантувати якість виконаних робіт і ми даємо гарантію від
В нашій команді працюють досвідчені фахівці, які оперативно визначать причину несправності, запропонують шляхи їх усунення та запобіжать появі нових.
3 до 12 місяців залежно від вироблених робіт і стану побутової техніки.
Ми працюємо безпосередньо з постачальниками запчастин для ремонту пральних машин та холодильників, що дозволяє нам купувати запчастини нижче, ніж середньо-ринкові роздрібні ціни у Рівному.
Після проведеного ремонту наші майстри розкажуть Вам, як уникнути можливих несправностей і які заходи профілактики необхідно провести для вашої побутової техніки.
Наші майстри не заробляють, замінюючи робочі частини пральної машини або холодильника і не встановлюють запчастини колишні у вживанні ― ми даємо гарантію на свою роботу.
Для нас важливо, щоб клієнт залишився задоволений зробленим ремонтом холодильника або пральної машини і звернувся до нас у разі поломки іншої техніки чи порадив нашого майстра своїм друзям і близьким.

ремонт холодильника ровно

Ми ремонтуємо холодильники різних брендів

Виконуємо ремонт однокамерних, двокамерних і трикамерних холодильників, таких, наприклад, як Позіс, Мінськ, Атлант (Atlant), Стинол (Stinol), Норд (Nord), Індезіт (Indesit), Вірпул (Whirlpool), Либхер (Liebherr), Елджі (LG), Деу (Daewoo), Siemens і інші марки холодильників вітчизняного та імпортного виробництва.

Характеристики

Вид услугиустановка, ремонт, обслуживание
Вид бытовой техникихолодильник
Сроки1 дней
Дополнительновыезд мастера на дом, гарантия

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх