Установка унітазу в Луцьку, монтаж унітазу в Луцьку

ОписаниеХарактеристикиПодобные услуги
от 80 грн
Заказать услугу
Перезвоните мне
Контактная информация
Адрес: Украина, Днепропетровская обл., Днепр, Жуковского 35
Написать компании

Описание

Гарантия и качество выполнения наших услуг вывело нас в лидеры по оказанию услуг. Невысокие цены и тщательный подбор персонала позволяет нам конкурировать даже с частными мастерами. Какой бы ни был город Украины, мы выполняем свою работу на совесть.

Установка унітазу в Луцьку, монтаж унітазу в Луцьку.

Оперативна установка, ремонт, заміна унітазу в Луцке.Якісно, з гарантіей.Без вихідних, у зручний для вас час

Монтаж унітазу в ЛуцькуСтупінь комфортності житла визначає стан санвузлів у домі. Сучасна сантехніка схожа на витвір мистецтва, а рівень складності монтажу унітазів, умивальників та іншої сантехніки вимагає професійних навичок і знань. В принципі, демонтаж і монтаж унітазу або умивальника проводиться за простою і зрозумілою технології:

Перекрити труби водопостачання в туалетній (ванною) кімнати за допомогою запірної арматури.
Від'єднати стару сантехніку від каналізації, і потім демонтувати.
Зібрати встановлювану сантехніку.
Підготувати цементну суміш і герметик.
Закріпити в оптимальному положенні і загерметизувати з'єднання.
Підключити сантехніку до водопровідних труб і труб каналізації. Відкрити воду, перевірити роботу обладнання, відсутність протікання. Тепер монтаж унітазу або умивальника закінчений.

Але на практиці виникає маса питань на будь-якому етапі роботи. Навіть у такому, в цілому, простому моменті - як закріпити унітаз, або умивальник красиво і надійно.
Як встановити унітаз.

Зазвичай обробку стін ванною проводить одна бригада, а монтаж сантехніки інша. Будівельники знають безліч традиційних «дідівських» способу закріпити унітаз, але чи є сучасні рішення?

Сучасний унітаз має два або чотири монтажних отвори, щоб унітаз надійно кріпити до підлоги. Сантехніка надійної якості і солідних виробників, комплектується на заводі всім необхідним: кріплення для установки, кришка і сидіння і т.д. а також, зрозуміло, зрозуміла інструкція.

Що вважається найважливішим?
Використовуйте шурупи з антикорозійним покриттям, інакше в місцях контакту з шурупом і на поверхні унітазу будуть з'являтися плями іржі.
У комплект з унітазом і шурупами входять шайби з поліетилену або м'якого пластику, які компенсують тиск і не дадуть фаянсу тріснути при закручуванні шурупа.
Бажано, щоб різьба і сама поверхня шурупа була рівною і гладкою, тоді вам буде простіше загортати його. Вибирайте шуруп з капелюшком під гайковий ключ, а не викрутку - яку вам буде менш cподручно використовувати.

Установка унитаза, Луцк

Характеристики

Виды услугмонтаж, обслуживание, ремонт, чистка
Сантехнические приборы и оборудованиебиде, унитаз
Дополнительнопредоставление гарантии

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх